IP camera HIKVISION DS-2CD1023G0-IUF(C) (4.0) (DS-2CD1023G0-IUF(C) 4mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 114°
Кут огляду по вертикалі: 62°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 24V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 66×68×178 мм
Вага: 270 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 114°
Кут огляду по вертикалі: 62°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 24V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 66×68×178 мм
Вага: 270 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.