Monitor ASUS ROG Strix XG27AQ-W (90LM06U0-B03370)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота поновлення: 170 Гц
Частота вертикальної розгортки: 48...170 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 130 %
DCI-P3: 95%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані стовпчики: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...20°
Кріплення на стіну (VESA): 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 35 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 611×367×82 мм
Розміри: 611×508×255 мм
Вага (без підставки): 5 кг
Вага: 8.6 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота поновлення: 170 Гц
Частота вертикальної розгортки: 48...170 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB: 130 %
DCI-P3: 95%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані стовпчики: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...20°
Кріплення на стіну (VESA): 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 35 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 611×367×82 мм
Розміри: 611×508×255 мм
Вага (без підставки): 5 кг
Вага: 8.6 кг
Колір рамки: чорний
| Update frequency | 170 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 400 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Modification | 90LM06U0-B03370 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.