Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
2E A2222B — невеликий монітор з хорошими характеристиками за привабливою ціною, оснащений 21,5-дюймовою VA-матрицею з роздільною здатністю 1920х1080 та співвідношенням сторін 16:9. Широкі кути огляду становлять 178/178, нахил екрану 15/5. Ця модель має частоту оновлення 75 Гц, швидкість відгуку 5 мс, контрастність 3000:1 і яскравість 220 кд/м. Особливості включають Game Plus, функцію HDR. Складнощі з підключенням моніторів як до сучасних ПК, так і до більш старого обладнання не виникне, адже пристрої оснащені інтерфейсами HDMI та D-Sub (VGA). Додатково: монітор можна прикріпити до стіни завдяки кріпленню VESA.
| Image Enhancement Technologies | GamePlus |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | For home and office |
| Brightness | 220 cd/m 2 |
| Modification | 2E-A2222B-01.UA |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | 2E |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 21-22" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.