Монітор ASUS VT229H (90LM0490-B02170)
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: глянцева
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розв'язки 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн. Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єм: вхід
USB-хаб: 1 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 1.5 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 22 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 491.5 × 300.1 × 51.9 мм
Розміри: 491.5 × 300.1 × 204.4 мм
Вага (без підставки): 3.18 кг Вага: 3.83 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: глянцева
Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтальної розв'язки 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 50...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн. Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єм: вхід
USB-хаб: 1 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 1.5 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 22 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 491.5 × 300.1 × 51.9 мм
Розміри: 491.5 × 300.1 × 204.4 мм
Вага (без підставки): 3.18 кг Вага: 3.83 кг Колір рамки: чорний
| Screen surface | Glossy |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | VT229H |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.