Десктоп ARTLINE Gaming HGWRTS (HGWRTSv38Win)
Персональний комп'ютер ARTLINE Gaming HGWRTS AMD 6-core Ryzen 5 5600 3.5-4.4GHz/Tower ARGB/2x8GB DDR4-3200/-/-/Windows 11 Home Advanced/480GB M.2 NVMe SSD/1TB/B /GeForce RTX 3050 8GB/QUBE STORM Custom 600W/38міс .(HGWRTSv38Win)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | System unit |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce RTX 3050 |
| Video memory capacity, GB | 8 GB |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Windows 11 Home |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.