Hybrid vandal-proof camera GV-180-GHD-H-DOK50-20
Область застосування
Гібридні системи відеоспостереження, в яких використовують камери GV-180-GHD-H-DOK50-20, є універсальними для різних сфер діяльності. Подібні системи відеоспостереження можна використовувати як для приміщень з великою площею (склади, виробничі цехи, великі супермаркети тощо), так і для встановлення на території дач, приватних будинків та інших будівель побутового та господарського призначення.
Перевага гібридної камери GV-180-GHD-H-DOK50-20 полягає у високій якості зображення, що передається (роздільна здатність - 5.0 MP, 2560x1944). Дальність передачі зображення від камери до реєстратора – до 500 метрів. Для побудови кабельних ліній може бути використаний коаксіальний кабель або "вита пара". .pdf''>коротка та докладна інструкції щодо встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
- Камера відеоспостереження GV-180-GHD-H-DOK50- 20 працює на основі матриці 1/2.9 CMOS Sensor,
- Роздільна здатність зображення 5.0 MP, 2560x1944,
- Стандарти відеосигналу AHD, CVI, TVI, Analog (CVBS), < li>Світлочутливість камери GV-180-GHD-H-DOK50-20 - 0.01 Lux. Модель обладнана вбудованою інфрачервоною підсвіткою дальністю 30 метрів,
- Налаштування зображення та регулювання посилення сигналу здійснюється за допомогою зручного багатомовного OSD меню,
- Камера GV-180-GHD-H-DOK50- 20 призначена для вуличного відеоспостереження. Клас захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP67.
Гарантії та доставка
Доставка товару здійснюється по всій території України в строк від 1 до 5 робочих днів.
Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки доставки (ми співпрацюємо з усіма провідними поштовими операторами), а також форма оплати замовлення обумовлюються при оформленні замовлення.
Повернення та обмін товару здійснюється відповідно до Закону України ''Про захист прав споживача ".
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | Ghd camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.