IP camera HIKVISION DS-2CD6365G0-IVS
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: панорамна
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/1.8"
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 2048×2048, 1280×1280 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 1.27 мм
Світлосила: F2.6
Кут огляду по горизонталі: 360°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 15 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Gigabit Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 12 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 167×152.8×45.5 мм
Вага: 1400 г
Форм-фактор: панорамна
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/1.8"
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 2048×2048, 1280×1280 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 1.27 мм
Світлосила: F2.6
Кут огляду по горизонталі: 360°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 15 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Gigabit Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: 1 вхід + вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 12 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 167×152.8×45.5 мм
Вага: 1400 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 6 MP |
| Type of shell | Panoramic |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 1.27 mm |
| Matrix Format | 1/1.8” |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 15 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.