Монітор iiyama XUB2293HS-B5
ProLite XUB2293HS-B5
Завдяки стильному дизайну від краю до краю ProLite XUB2293HS ідеально підходить для встановлення з кількома моніторами. Технологія панелі IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольорів з широкими кутами огляду. Високі значення контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечує чудову продуктивність для фотографічного та веб-дизайну. Цей 21,5-дюймовий дисплей ProLite, оснащений динаміками, роз'ємом для навушників, з'єднаннями HDMI і DisplayPort, функцією придушення синього світла для зниження стомлюваності очей і ергономічною підставкою з регульованою висотою 150 мм для оптимальної зручності користувача, є відмінним. офісні програми.
IPS-технологія
Дисплеї IPS найбільш відомі широкими кутами огляду та природними, високоточними кольорами. Вони особливо підходять для програм, де колір має вирішальне значення.
Flicker-free + blue light
Ідеальне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Монітори без мерехтіння з функцією придушення синього світла суттєво знижують навантаження та втому, спричинені мерехтінням та випромінюванням синього світла звичайних моніторів.
ACR
Коефіцієнт контрастності - це вимірювання різниці між темним чорним кольором і найяскравішим білим кольором, який може відображати ваш монітор. Advanced Contrast Ratio – це функція, яка автоматично регулює контрастність та яскравість екрану для забезпечення ідеальної якості зображення під час перегляду фільмів та ігор.
Динаміки та навушники
Граєте із друзями? Використовуйте вбудовані високоякісні динаміки. Чи не хочете нікому заважати? Підключіть гарнітуру до гнізда для навушників та збільште гучність.
HAS (150 мм) + PIVOT (обертання в обидва боки)
Завдяки регульованій по висоті підставці ви створите ергономічну робочу позу та положення, що відповідає всім вимогам безпеки та охорони здоров'я. Це не тільки запобігатиме проблемам зі здоров'ям, але й підвищить вашу продуктивність. Функція повороту дозволяє повертати екран із альбомної до портретної орієнтації. Ця функція може бути корисною, якщо програма потребує більше висоти, ніж ширини.
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Modification | XUB2293HS-B5 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.