Моноблок ARTLINE Business M67 (M67v17Win)
Моноблок ARTLINE Business M67 Intel (8p+4e)-Core i7-12700F 2.1-4.9Ghz/QB-OL400/16Gb DDR4-3200/-/-/Windows 11 Pro Standard/480Gb M.2 NVME SSD/1TB 2.5"/H610M-R D4/GeForce GT 1030 2GB DDR4/D4 23,8" IPS FullHD 1920*1080 200W Технический паспорт/38міс.(M67v17Win)
.(M67v17Win)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Monoblock |
| CPU | Intel Core i7-12xxx |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 12 |
| Graphics chip | GeForce GT 1030 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.