IP camera Starlight DAHUA DH-SD22204DB-GNY-W
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6...3.0
Кут огляду по горизонталі: 99.1°
Кут огляду по вертикалі: 53.4 °
Кут огляду по діагоналі: 117°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Оперативна пам'ять: 256 МБ
Flash-пам'ять: 128 МБ
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 122×89 мм
Вага: 500 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6...3.0
Кут огляду по горизонталі: 99.1°
Кут огляду по вертикалі: 53.4 °
Кут огляду по діагоналі: 117°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Оперативна пам'ять: 256 МБ
Flash-пам'ять: 128 МБ
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 122×89 мм
Вага: 500 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 2.8 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.