IP camera HIKVISION DS-2CD2463G2-I (2.8)
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.4"
Роздільна здатність відео: 3200×1800 @12.5 к/сек., 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 105°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Кут огляду по діагоналі: 127°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 10 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 5.9 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -10...40 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 102.9×65.2×32.6 мм
Вага: 120 г
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.4"
Роздільна здатність відео: 3200×1800 @12.5 к/сек., 2688×1520, 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 105°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Кут огляду по діагоналі: 127°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 10 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 5.9 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -10...40 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 102.9×65.2×32.6 мм
Вага: 120 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 6 MP |
| Type of shell | HOME |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.4" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.