Монітор ASUS ProArt PA279CRV (90LM08E0-B01K70)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота горизонтальної розгортки 15...135 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...60 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 100 %
Adobe RGB : 99 % DCI-P3: 99 %
Відеороз'єм: 2 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
3 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 26 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 612.2 × 362.9 × 44.1 мм
Розміри: 612.2 × 408.1...538.1 × 215 мм
Вага (без підставки): 4.07 кг Вага: 5.78 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота горизонтальної розгортки 15...135 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...60 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 100 %
Adobe RGB : 99 % DCI-P3: 99 %
Відеороз'єм: 2 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
3 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 26 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 612.2 × 362.9 × 44.1 мм
Розміри: 612.2 × 408.1...538.1 × 215 мм
Вага (без підставки): 4.07 кг Вага: 5.78 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | PA279CRV |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.