Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt-Adjustable Stand,Model A2525 (MK0U3GU/A)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 2880
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 600 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Відеороз'єми: 1 × Thunderbolt 3 USB-C (вхід)
USB-хаб: 3 × USB-C 3.1 Gen 2
Вбудовані колонки: 6 динаміків з підтримкою Dolby Atmos
Кут нахилу: -5...25 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 96 Вт
Розміри (без підставки): 623 × 362 × 31 мм
Розміри: 623 × 478 × 168 мм Вага (без підставки): 5.5 кг Вага: 6.3 кг Колір рамки: сріблястий
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 2880
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 600 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний : 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
Відеороз'єми: 1 × Thunderbolt 3 USB-C (вхід)
USB-хаб: 3 × USB-C 3.1 Gen 2
Вбудовані колонки: 6 динаміків з підтримкою Dolby Atmos
Кут нахилу: -5...25 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 96 Вт
Розміри (без підставки): 623 × 362 × 31 мм
Розміри: 623 × 478 × 168 мм Вага (без підставки): 5.5 кг Вага: 6.3 кг Колір рамки: сріблястий
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 600 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Modification | MK0U3GU/A |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Apple |
| HDMI | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | White |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 5120x2880 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.