Монітор PHILIPS 45B1U6900CH/00
Діагональ екрану: 44.5"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 450 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 123 %
Відеороз'єми : 1 × DisplayPort (вхід)
2 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
1 × USB-C 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 46 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 1085 × 337 × 158 мм
Розміри: 1085 × 515 × 238 мм
Вага (без підставки): 9.9 кг Вага: 12.96 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 450 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 123 %
Відеороз'єми : 1 × DisplayPort (вхід)
2 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
1 × USB-C 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 46 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 1085 × 337 × 158 мм
Розміри: 1085 × 515 × 238 мм
Вага (без підставки): 9.9 кг Вага: 12.96 кг Колір рамки: чорний
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 450 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 75 Hz |
| Modification | 45B1U6900CH/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 32:9 |
| Monitor diagonal | 44,5 |
| Screen resolution | 5120x1440 |
| Matrix type | VA |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.