INDOOR IP VIDEO CAMERA UNIVIEW C1L-2WN-G
Матриця: 1/2,9 дюйма, 2,0 мегапікселя, прогресивна розгортка, CMOS;
Роздільна здатність: 1080p Full HD;
Фокусна відстань: 3,3 мм;
Відеопотоки Ультра 265, H.265, H.264, MJPEG;
Вбудований мікрофон і динамік;
Дальність ІЧ-підсвічування: до 10 метрів;
Відео параметри: насиченість / яскравість / контрастність &mdash ; налаштовується за допомогою програмного забезпечення клієнта або веб-браузером;
Підтримка Wi-Fi;
Слот для картки micro SD до 128 Гб;
Кут огляду: 110.1°;
Вага: 0.14 кг;
Робоча температура: -10°C ~ 40°C;
Розміри: 77x 42 x 125 мм .
Роздільна здатність: 1080p Full HD;
Фокусна відстань: 3,3 мм;
Відеопотоки Ультра 265, H.265, H.264, MJPEG;
Вбудований мікрофон і динамік;
Дальність ІЧ-підсвічування: до 10 метрів;
Відео параметри: насиченість / яскравість / контрастність &mdash ; налаштовується за допомогою програмного забезпечення клієнта або веб-браузером;
Підтримка Wi-Fi;
Слот для картки micro SD до 128 Гб;
Кут огляду: 110.1°;
Вага: 0.14 кг;
Робоча температура: -10°C ~ 40°C;
Розміри: 77x 42 x 125 мм .
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Uniview |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Microphone | There is |
| Body material | Plastic |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.