TV wall mount ITECH PTRB-95 60"-120" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 120"
Максимальне навантаження: 120 кг
Кут нахилу: +5°/-15°
Кути повороту: ±120°
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
800 × 400
800 × 600
900 × 600
Відстань від площини кріплення: 75...703 мм Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 120"
Максимальне навантаження: 120 кг
Кут нахилу: +5°/-15°
Кути повороту: ±120°
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
800 × 400
800 × 600
900 × 600
Відстань від площини кріплення: 75...703 мм Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | iTech |
| Colour | The black |
| VESA | max - 900mm x 600mm |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 120 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.