Ceiling mount for TV SECTOR CM-20T 23"-43" White (CM-20T White)
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 43"
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: ±12°
VESA: 50 × 50
75 × 75
100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
Колір:білий
Сумісність (макс. діагональ): 43"
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: ±12°
VESA: 50 × 50
75 × 75
100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
Колір:білий
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | SECTOR |
| Colour | White |
| VESA | 200mm x 200mm |
| Type of | Ceiling |
| Load | Up to 35 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.