Set of walkie-talkies CALTTA PH600 VHF Forest 2-pack (PH660 VHF)
Діапазони частот: VHF (136...174 МГц)
Потужність передавача: 5 Вт
Кількість каналів: 32
Крок сітки частот: 12.5
20
25
Антени: знімна
Підключення гарнітури: 1-штирковий роз'єм (3.5x4 jack), Bluetooth
Гарнітура в комплекті: є
VOX (активація голосом): без гарнітури/з гарнітурою
Вібровиклик: є
Шумопридушення: н/д
Оснащення: режим сканування< Bluetooth: є
GPS: є
Кріплення: кліпсу
Стандарт захисту: IP68
Живлення: акумулятор 2600 мА·ч
Час роботи, до: 20 год
Зарядний пристрій в комплекті: мережний
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Кількість рацій: 2 шт.
Колір: чорний
Розміри: 100 × 54.5 × 37.5 мм
Вага: 270 г
Потужність передавача: 5 Вт
Кількість каналів: 32
Крок сітки частот: 12.5
20
25
Антени: знімна
Підключення гарнітури: 1-штирковий роз'єм (3.5x4 jack), Bluetooth
Гарнітура в комплекті: є
VOX (активація голосом): без гарнітури/з гарнітурою
Вібровиклик: є
Шумопридушення: н/д
Оснащення: режим сканування< Bluetooth: є
GPS: є
Кріплення: кліпсу
Стандарт захисту: IP68
Живлення: акумулятор 2600 мА·ч
Час роботи, до: 20 год
Зарядний пристрій в комплекті: мережний
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Кількість рацій: 2 шт.
Колір: чорний
Розміри: 100 × 54.5 × 37.5 мм
Вага: 270 г
| Manufacturer | Caltta |
| В наявності | Так |
| Type of | Walkie talkie |
| Additional features | не задано |
| Vibrating alert | There is |
| Number of channels | 32 channels |
| Receiver power | 5 W |
| Nutrition | Battery 2600 mAh |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.