IP-камера TP-LINK VIGI C540 (VIGI-C540-4) (VIGI-C540-4мм) )
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 2304×1296, 2048x1280, 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 79°
Кут огляду по вертикалі: 43°
Кут огляду по діагоналі: 93°
Кут панорамування: 350°
Кут нахилу: 0...120°
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: вбудована
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af/802.3at)
Макс. споживана потужність: 14 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 198×172×120 мм
Вага: 300 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2560×1440, 2304×1296, 2048x1280, 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 79°
Кут огляду по вертикалі: 43°
Кут огляду по діагоналі: 93°
Кут панорамування: 350°
Кут нахилу: 0...120°
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: вбудована
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af/802.3at)
Макс. споживана потужність: 14 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 198×172×120 мм
Вага: 300 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | TP-Link |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 1 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.