Monitor Asus 27" VY279HGE (90LM06D5-B02370)
Ігровий монітор ASUS VY279HGE Eye Care - 27-дюймовий FHD (1920 x 1080), IPS, 144 Гц, IPS, SmoothMotion, 1 мс (MPRT), FreeSync Premium, технологія Eye Care Plus, фільтр синього світла, Flicker Free, .
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 144 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Modification | 90LM06D5-B02370 |
| Manufacturer | Asus |
| Type of | Monitor |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.