Ink BARVA HP Universal №2 B/ C/ M/ Y 4х90г (HU2-090-MP) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Cyan, Black, Magenta, Yellow, емкость - 4 х 90 мл BARVA HP №650/ 655 90г YELLOW (H655-399) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Yellow, емкость - 90 мл BARVA HP №650/ 655 90г MAGENTA (H655-398) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Magenta, емкость - 90 мл WWM EPSON StPro 7700/ 9700/ R2400 Magent (E59/M) Тип - совместимый, совместимость с устройствами бренда - Epson, Цвет - Magenta ColorWay Canon PGI-5/520/PG-40/37 BlackPigm. (CW-CP510BK01)
ColorWay Canon PGI-5/520 / PG-40/37 BlackPigm. (CW-CP510BK01) - ink for the continuous ink supply system, inkjet printers and MFP.
When using CISS, as well as when refilling cartridges, ink is required, which can be pigmented or water soluble. The advantage of pigment inks is that they are more resistant to light and water, do not blur when wet.
The advantage of using water-soluble inks is that they save a lot of money compared to pigment inks and are easy to use, with no risk of drying in the print head.
Among the main competitive advantages of BlackWay are BlackWay: good color reproduction, image clarity, wet and lightfastness, low cost.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Colorway |
| Type of | Ink |
| Ink type | Pigment |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | BJ: 300, 330 BJ I: 250, 320, 350, 450, 455, 470, 475, 70, 80 BJ S: 100, 200, 300, 330 BJC: 1000, 2000, 210, 2100, 240, 250, 4000, 4100, 4200, 4300, 4400, 4550, 4650, 50, 5100, 55, 5500, 70, 7000, 7100, 80, 800, 820, 85, 880 FAX B: 180C, 210C, 215C, 230C F |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 100 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Type of | Compatible |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.