Моноблок ARTLINE Business F25 (F25v14Winw)
Моноблок ARTLINE Business F25 Intel 2-core Pentium Gold G7400 3.7GHz/BOX/4Gb DDR4-2666 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC MiniPCI-E/Windows 11 Pro for entry level/120GB SSD/-/JW H610/Intel HD/Artline G15W H610 21.5" Multitouch 1920*1080 90W Технический паспорт/38міс.(F25v14Winw)
.(F25v14Winw)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Pentium |
| Number of Cores | 2 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 4 GB |
| SSD capacity | 120 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.