Моноблок ARTLINE Business F27 (F27v14Winw)
Моноблок ARTLINE Business F27 Intel 4-Core i3-12100 3.3-4.3Ghz/BOX/8Gb DDR4-2666 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC MiniPCI-E/Windows 11 Pro Standard/240GB SSD/-/JW H610/Intel HD/Artline G15W H610 21.5" Multitouch 1920*1080 90W Технический паспорт/38міс.(F27v14Winw)
.(F27v14Winw)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.