Моноблок ARTLINE Business F29 (F29v14)
Моноблок ARTLINE Business F29 Intel 6-Core i5-12400 2.5-4.4Ghz/BOX/8Gb DDR4-2666 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC MiniPCI-E/-/240GB SSD/-/JW H610/Intel HD/Artline G15 H610 21.5" Multitouch Black 1920*1080 90W Технический паспорт/38міс.(F29v14)
.(F29v14)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Monoblock |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.