Монітор ASUS ProArt PA348CGV (90LM07Z0-B01370)
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 2 мс Поверхня екрану: матова Яскравість дисплея : 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 120 Гц
Частота вертикальної розгортки: 48...120 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB:100% DCI-P3:98% Відеороз'єми:1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 29 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 817.6 × 368.2 × 68.9 мм
Розміри: 817.6 × 453.9 × 245 мм
Вага (без підставки): 7.8 кг Вага: 12.2 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Співвідношення сторін: 21:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 2 мс Поверхня екрану: матова Яскравість дисплея : 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 120 Гц
Частота вертикальної розгортки: 48...120 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB:100% DCI-P3:98% Відеороз'єми:1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 29 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 817.6 × 368.2 × 68.9 мм
Розміри: 817.6 × 453.9 × 245 мм
Вага (без підставки): 7.8 кг Вага: 12.2 кг Колір рамки: чорний
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 120 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Modification | PA348CGV |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 21:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | Over 30" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.