TV wall mount HISMART HS081270 37"-70" Black
Регулювання: відсутні
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 40 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 18 мм
Особливості: вбудований рівень
Розміри: 750 × 432 × 13 мм
Вага: 1.45 кг
Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 40 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 18 мм
Особливості: вбудований рівень
Розміри: 750 × 432 × 13 мм
Вага: 1.45 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Mount |
| Manufacturer | HiSmart |
| Type of | Wall |
| Load | Up to 40 kg |
| Colour | The black |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.