Неттоп ARTLINE Business B12 (B12v31) (B12v31Win)
Неттоп ARTLINE Business B12 Intel (4p+8e)-Core i5-1240P 1.7-4.4GHz/BOX/8GB DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AX+BT5.0/Windows 11 Pro Standard/480GB M.2 NVMe SSD/-/H610U/Intel Iris Xe Graphics/Artline B12 90W Технический паспорт/38міс.(B12v31Win) .(B12v31Win)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Nettop |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 12 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.