Моноблок ARTLINE Business GT41 (GT41v02)
Моноблок ARTLINE Business GT41 Intel (4p+0e)-Core i3-12100 3.3-4.3GHz/BOX/16GB DDR4-2666 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC MiniPCI-E/-/480GB M.2 NVMe SSD/-/JW H610/Intel HD/Artline Business GT40 23.8" IPS FullHD 1920*1080 120W MultiTouch Технический паспорт/38міс.(GT41v02)
.(GT41v02)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i3-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.