Неттоп ARTLINE Business B18 (B18v12Win)
Персональний комп"ютер ARTLINE Business B18 AMD 4-core Ryzen 3 PRO 4350G 3.8-4.0GHz/BOX/8GB DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC/BT 4.0/Windows 11 Pro Standard/240GB M.2 SSD Entry Level/-/JW A300/Intel HD/i500 Black 90W Технический паспорт/38міс.(B18v12Win)
.(B18v12Win)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | System unit |
| CPU | AMD Ryzen 3 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Radeon Vega 3 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.