TERRA LCD/LED 2727W black HDMI, DP GREENLINE PLUS (3030203)
Основні характеристики
Покриття екрану
матове
Формат зображення
16:9
Тип РК-матриці
VA
Роздільна здатність
Full HD (1920x1080)
Час реакції, мс
5
Кут огляду, гір / верт
178°/178°
Роз'єми
HDMI, DisplayPort
Частота оновлення екрану, Гц
100
Стандарт VESA
100x100
Діагональ
27"
Покриття екрану
матове
Формат зображення
16:9
Тип РК-матриці
VA
Роздільна здатність
Full HD (1920x1080)
Час реакції, мс
5
Кут огляду, гір / верт
178°/178°
Роз'єми
HDMI, DisplayPort
Частота оновлення екрану, Гц
100
Стандарт VESA
100x100
Діагональ
27"
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | LED 2727W |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | TERRA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.