Projection screen Elite Screens 84" 185,9х104,6 (Electric84H)
Простой электрический экран эконом-класса сeрии Spectrum. Черный корпус. Электрический / моторизованный экран для домашнего кинотеатра и коммерческих презентаций. Подходят для использования как на стене / потолке. Maxwhite экрана материал прочен и легко моется 160 градусов широкий угол обзора с 1,1 усиления для всех областей применения в домашнем кинотеатре или бизнес-презентации. Стандартный инфракрасный пульт дистанционного управления - простое управление Встроенный 12-вольтовый триггер позволяет синхронизировать управление через проектор - для профессиональной установки. Программируемые регулируемые вертикальное положение.
| Формат экрана | 16:9 |
| диагональ | от 60" до 100" |
| Диагональ проекционного экрана | 84 |
| Материал | MaxWhite |
| материал корпуса | дюраль |
| Цвет | black |
| пульт Д/У | да |
| Объём | 43708 куб. см. |
| Вес | 10250 грамм |
| Длина | 2230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 140 мм |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Elite Screens |
| Type of | Projection screen |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Projection screen GrandView CB-MP82(1610)WM5 (CB-MP82(16:10)WM5)
Art: CB-MP82(16:10)WM5
ID: 318355
Projection screen GrandView CB-MP77(169)WM5 (CB-MP77(16:9)WM5)
Art: CB-MP77(16:9)WM5
ID: 318353
Mobil frame of the proektsіyny eekran 100 "(16: 9) 222 * 125 ELITE SCREENS OMS100H2
Art: OMS100H2
ID: 238459
Projection screen GRANDVIEW CB-MP84 171x128cm (CB-MP84(4:3)WM5)
Art: CB-MP84(4:3)WM5
ID: 211378
Projection screen GRANDVIEW CB-P150 282x211cm (CB-P150(4:3)WM5(SSW))
Art: CB-P150(4:3)WM5(SSW)
ID: 164589
Projection screen GRANDVIEW CB-P133 270x203cm (CB-P133(4:3)WM5(SSW))
Art: CB-P133(4:3)WM5(SSW)
ID: 164588
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.