IP camera AXIS M3065-V (01707-001)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 1920 & times; 1080 @ 25/30 к / сек.
Формат стиснення: & nbsp; монофокальний
Фокусна відстань: 3.1 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Кут панорамування: ±175 °
Кут нахилу: ±80 °
Світлочутливість: 0.04 люкс
Локальне сховище:&n слот для Micro-SD
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af/802.3at)
Макс. споживана потужність: 2.5 Вт Стандарт захисту: IP42 Антивандальний захист: IK08 Оперативна пам'ять: 512 МБ Діапазон робочих температур: 0. ..45 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 101 × 56 мм
Вага: 150 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 1920 & times; 1080 @ 25/30 к / сек.
Формат стиснення: & nbsp; монофокальний
Фокусна відстань: 3.1 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 102 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Кут панорамування: ±175 °
Кут нахилу: ±80 °
Світлочутливість: 0.04 люкс
Локальне сховище:&n слот для Micro-SD
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af/802.3at)
Макс. споживана потужність: 2.5 Вт Стандарт захисту: IP42 Антивандальний захист: IK08 Оперативна пам'ять: 512 МБ Діапазон робочих температур: 0. ..45 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 101 × 56 мм
Вага: 150 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Axis |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.1 mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Protection | IP42 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.