Монітор ASUS ProArt PA278CGV (90LM05L1-B04370)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 144 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...218 кГц
Частота вертикальної розгортки: 24...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync AMD FreeSync AMD FreeSync Кут огляду горизонтальний: 178 ° Кут огляду вертикальний: 178 Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд HDR: DisplayHDR 400 sRGB: 100% DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 615 × 372 × 54 мм
Розміри: 615 × 374...524 × 228 мм Вага (без підставки): 5.8 кг Вага: 8.5 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 144 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...218 кГц
Частота вертикальної розгортки: 24...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync AMD FreeSync AMD FreeSync Кут огляду горизонтальний: 178 ° Кут огляду вертикальний: 178 Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд HDR: DisplayHDR 400 sRGB: 100% DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 615 × 372 × 54 мм
Розміри: 615 × 374...524 × 228 мм Вага (без підставки): 5.8 кг Вага: 8.5 кг Колір рамки: чорний
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 144 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Modification | PA278CGV |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.