IP camera SYNOLOGY TC500
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2880×1620 @30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.8
Кут огляду по горизонталі: 110°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 132°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 4.8 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø97 × 88 мм
Вага: 387 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 2880×1620 @30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.8
Кут огляду по горизонталі: 110°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут огляду по діагоналі: 132°
Світлочутливість: 0.001 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 4.8 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø97 × 88 мм
Вага: 387 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Synology |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.