IP camera DAHUA DH-IPC-HFW5241EP-Z5E (DH-IPC-HFW5241EP-Z5E (7-35mm ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H. 264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 7...35 мм
Світлосила: F1.3
Кут огляду по горизонталі: 33 °
Кут огляду по вертикалі: 19 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 130 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
підрахунок об'єктів спостереження
перетин лінії
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 10.3 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -30...60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 273.2 × 95 × 95 мм
Вага: 1110 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H. 264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 7...35 мм
Світлосила: F1.3
Кут огляду по горизонталі: 33 °
Кут огляду по вертикалі: 19 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 130 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
підрахунок об'єктів спостереження
перетин лінії
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 2/1
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 10.3 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10 Діапазон робочих температур: -30...60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 273.2 × 95 × 95 мм
Вага: 1110 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 7 - 35 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 130 m |
| Protection | IP67 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.