IP camera DAHUA DH-IPC-HDBW5442RP-ASE (DH-IPC-HDBW5442RP-ASE (2.8mm ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/1.8"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560×1440 @ 25/30 к/сек., 1920×1080 @ 20 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 113°
Кут огляду по вертикалі: 60°
Світлочутливість: 0.002 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
підрахунок об'єктів спостереження
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовихід: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.1 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 122×122×88.9 мм
Вага: 470 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/1.8"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек. 2560×1440 @ 25/30 к/сек., 1920×1080 @ 20 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 113°
Кут огляду по вертикалі: 60°
Світлочутливість: 0.002 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
підрахунок об'єктів спостереження
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовихід: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.1 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 122×122×88.9 мм
Вага: 470 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/1.8” |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP67 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.