IP camera DAHUA DH-IPC-HDBW5241EP-Z5E (DH-IPC-HDBW5241EP-Z5E (7-35mm ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 7...35 мм
Світлосила: F1.3
Кут огляду по горизонталі: 33°
Кут огляду по вертикалі: 19°
Світлочутливість: 0.0015 люкс
Підсвічування, до: 80 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
зникнення об'єкту
підрахунок об'єктів спостереження
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, AC 24V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 11.8 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 159×159×117.9 мм
Вага: 950 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 7...35 мм
Світлосила: F1.3
Кут огляду по горизонталі: 33°
Кут огляду по вертикалі: 19°
Світлочутливість: 0.0015 люкс
Підсвічування, до: 80 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
залишений об'єкт
зникнення об'єкту
підрахунок об'єктів спостереження
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, AC 24V, PoE (802.3af)
Макс. Потужність що споживається: 11.8 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 159×159×117.9 мм
Вага: 950 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 7 - 35 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.