Монітор ACER Nitro ED240QS3bmiipx (UM.UE0EE.301)
Діагональ екрану: 23.6"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 100000 :1
Частота горизонтальної розгортки:&32...199 кГц
Частота вертикальної розгортки:&48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
Відеороз'єми: 2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 30 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 539.8 × 414.1 × 203 мм Вага (без підставки): 2.6 кг Вага: 3 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 100000 :1
Частота горизонтальної розгортки:&32...199 кГц
Частота вертикальної розгортки:&48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
Відеороз'єми: 2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 30 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 539.8 × 414.1 × 203 мм Вага (без підставки): 2.6 кг Вага: 3 кг Колір рамки: чорний
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | For home and office |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | EasyRead |
| Modification | ED240QS3bmiipx |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Acer |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,6 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.