IP camera GREENVISION GV-186-GM-DIG40-10 (3.6)
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 2160×1920 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 95°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 20 м
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: відсутня
Живлення: DC 5V
Макс. споживана потужність: 10 Вт
Стандарт захисту: IP44
Діапазон робочих температур: -10...40 °C
Колір: білий
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wireless |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP44 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.