Монітор ASUS BE27ACSBK (90LM03I1-B01370)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...122 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вихід)
2 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35 VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 21 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 612.4 × 427.3 × 56.1 мм
Розміри: 612.4 × 441.8 × 259 мм
Вага (без підставки): 5.8 кг Вага: 8.6 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...122 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вихід)
2 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35 VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 21 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 612.4 × 427.3 × 56.1 мм
Розміри: 612.4 × 441.8 × 259 мм
Вага (без підставки): 5.8 кг Вага: 8.6 кг Колір рамки: чорний
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | EasyRead |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Modification | BE27ACSBK |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.