Mobile phone NOKIA 150 (2020) Red (Nokia 150 2023 DS Red)
Стандарти зв'язку: GSM 850/900/1800/1900
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти : Mini-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Об'єм оперативної пам'яті: 4 МБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 4 МБ
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
спалах
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: Micro-USB
Bluetooth
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 1020 мA⋅ч
Час роботи в режимі розмови, до: 19 год
Час роботи в режимі очікування, до: 561 год
Матеріал корпусу: пластик
Колір: червоний
Розміри: 50.5 × 132 × 15 мм
Вага: 91 г
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти : Mini-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Об'єм оперативної пам'яті: 4 МБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 4 МБ
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
спалах
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: Micro-USB
Bluetooth
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 1020 мA⋅ч
Час роботи в режимі розмови, до: 19 год
Час роботи в режимі очікування, до: 561 год
Матеріал корпусу: пластик
Колір: червоний
Розміри: 50.5 × 132 × 15 мм
Вага: 91 г
| В наявності | Так |
| Type of | Mobile phone |
| Manufacturer | Nokia |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Operating system | no OS |
| Camera features | Flash |
| Memory expansion | Micro-SD |
| Screen diagonal | 2.4" |
| Built-in sensors | не задано |
| Main camera | 0.3 Mpx |
| Wireless connections | не задано |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Cell phones |
| Colour | Red |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | microUSB |
| Dimensions (mm) | 50.5 × 132 × 15 |
| Screen resolution | 320 × 240 |
| Talk time | 19 h |
| Weight | 91 grams |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Standby time | 561 h |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 4 Mb |
| SIM card format | Mini |
| Body material | Plastic |
| Battery capacity | 1020 mAh |
| RAM | 4 Mb |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | Red |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.