Mobile phone NOKIA 150 (2023) Blue (Nokia 150 2023 DS Blue)
Стандарти зв'язку: GSM 900/1800
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карток: 2
Тип SIM-картки: Mini-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Об'єм оперативної пам'яті: 4 МБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 4 МБ
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм картки пам'яті, що підтримується: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
спалах
Порти та інтерфейси: Micro-USB
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутній
Акумулятор: Li-Ion 1450 мA⋅год
Час роботи в режимі розмови, до: 30 год.
Час роботи в режимі очікування, до: 720 год
Стандарт захисту: IP52
Матеріал корпусу: пластик
Колір: синій
Розміри: 50.6×131×15.1 мм
Вага: 106 г
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карток: 2
Тип SIM-картки: Mini-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Об'єм оперативної пам'яті: 4 МБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 4 МБ
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм картки пам'яті, що підтримується: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
спалах
Порти та інтерфейси: Micro-USB
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутній
Акумулятор: Li-Ion 1450 мA⋅год
Час роботи в режимі розмови, до: 30 год.
Час роботи в режимі очікування, до: 720 год
Стандарт захисту: IP52
Матеріал корпусу: пластик
Колір: синій
Розміри: 50.6×131×15.1 мм
Вага: 106 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Nokia |
| Type of | Mobile phone |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 4 Mb |
| SIM card format | Mini |
| Body material | Plastic |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Front-camera | Missing |
| Battery capacity | 1450 mAh |
| RAM | 4 Mb |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Operating system | no OS |
| Camera features | Flash |
| Memory expansion | Micro-SD |
| Screen diagonal | 2.4" |
| Built-in sensors | не задано |
| Main camera | 0.3 Mpx |
| Wireless connections | не задано |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Cell phones |
| Colour | Blue |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | microUSB |
| Dimensions (mm) | 50.6 × 131 × 15.1 |
| Screen resolution | 320 × 240 |
| Weight | 106 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | Blue |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.