IP camera DarkFighter HIKVISION DS-2CD2646G2-IZS(C) (2.8-12) (DS-2CD2646G2-IZS (C) 2.8-12mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688 times; 1520, 1920 times; 1080, 1280 720 @ 25/30 к / сек. H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 108 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0... 90 °
Світлочутливість: 0.003 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічної) засвітки)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1 /1
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 15 Вт
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 144.1 × 345.7 мм
Вага: 1445 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688 times; 1520, 1920 times; 1080, 1280 720 @ 25/30 к / сек. H.264+
H.264
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 108 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0... 90 °
Світлочутливість: 0.003 люкс
Підсвічування, до: 60 м
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічної) засвітки)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Тривожні входи/виходи: 1 /1
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3at)
Макс. споживана потужність: 15 Вт
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 144.1 × 345.7 мм
Вага: 1445 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP66 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.