IP-камера HIKVISION DS-2CD2T83G2-4I (2.8) (DS-2CD2T83G2-4I (2.8мм) ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 3840 times; 2160 @ 20 к / сек., 3200 times; 1800, 2688 times; 1520, 1920 times; 1080, 1280 times; 265+ H.265 H.264 H.264 Тип об'єктиву: монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила : F1.6
Кут огляду по горизонталі: 87 °
Кут огляду по вертикалі: 46 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 & Світлочутливість: 0.005 люкс Підсвічування, до: 80 м Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 12.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 105 × 293 мм
Вага: 1090 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 3840 times; 2160 @ 20 к / сек., 3200 times; 1800, 2688 times; 1520, 1920 times; 1080, 1280 times; 265+ H.265 H.264 H.264 Тип об'єктиву: монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила : F1.6
Кут огляду по горизонталі: 87 °
Кут огляду по вертикалі: 46 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 & Світлочутливість: 0.005 люкс Підсвічування, до: 80 м Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутня
Сирена: відсутня
Харчування: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 12.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 105 × 293 мм
Вага: 1090 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.