IP camera DAHUA DH-IPC-HDW2849TM-S-IL (2.8) (DH-IPC-HDW2849TM-S-IL (2.8mm ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20 к/сек., 2688×1520 @ 25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6<
Кут огляду по горизонталі: 111 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 132 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR ): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон Сирена: вбудована Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5.4 Вт
Стандарт захисту: IP67 Оперативна пам'ять: 512 МБ Flash-пам'ять: 128 МБ Діапазон робочих температур: nbsp; -40 ... 60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 121.9 × 99.1 мм
Вага: 480 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @20 к/сек., 2688×1520 @ 25 к/сек.
Формат стиску: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6<
Кут огляду по горизонталі: 111 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут огляду по діагоналі: 132 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR ): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон Сирена: вбудована Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5.4 Вт
Стандарт захисту: IP67 Оперативна пам'ять: 512 МБ Flash-пам'ять: 128 МБ Діапазон робочих температур: nbsp; -40 ... 60 C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 121.9 × 99.1 мм
Вага: 480 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.