IP camera HIKVISION DS-2CD1043G2-IUF (4.0)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: & nbsp; 264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 99 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Кут огляду по діагоналі: 116 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 170.8 × 66 × 69.1 мм
Вага: 270 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: & nbsp; 264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 99 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Кут огляду по діагоналі: 116 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 170.8 × 66 × 69.1 мм
Вага: 270 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.