Монітор HP M24fw (2D9K1E9)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 10000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30...86 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Кут нахилу: -5...25 °
Кріплення на стіну (VESA): відсутня
Енергоспоживання (макс.): 20 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 535.8 × 315.6 × 34 мм
Розміри: 535.8 × 396.8 × 177.2 мм
Вага (без підставки): 2.2 кг Вага: 2.5 кг Колір рамки: сріблястий
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 10000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки 30...86 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Кут нахилу: -5...25 °
Кріплення на стіну (VESA): відсутня
Енергоспоживання (макс.): 20 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 535.8 × 315.6 × 34 мм
Розміри: 535.8 × 396.8 × 177.2 мм
Вага (без підставки): 2.2 кг Вага: 2.5 кг Колір рамки: сріблястий
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | Missing |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | 2D9K1E9 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.