Монітор HP Omen 24 (780D9E9)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 10000000 :1
Частота оновлення: 165 Гц
Частота горизонтальної розв'язки 30...210 кГц
Частота вертикальної розгортки: 60...165 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний : 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
DCI-P3: 90 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...23 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 40 Вт Енергоспоживання (стандарт): 25 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 539.4 × 321.5 × 52 мм
Розміри: 539.4 × 465.3 × 198.3 мм
Вага: 6.35 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея : 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 10000000 :1
Частота оновлення: 165 Гц
Частота горизонтальної розв'язки 30...210 кГц
Частота вертикальної розгортки: 60...165 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний : 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
DCI-P3: 90 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...23 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 40 Вт Енергоспоживання (стандарт): 25 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 539.4 × 321.5 × 52 мм
Розміри: 539.4 × 465.3 × 198.3 мм
Вага: 6.35 кг
Колір рамки: чорний
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 165 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Swivel screen (Pivot) |
| Modification | 780D9E9 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.