Table stand for TV/monitor SECTOR T9 37"-70" Black (T9 Black)
Регулювання: висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 35 кг
VESA: 100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 35 кг
VESA: 100 × 100
100 × 200
150 × 100
150 × 150
200 × 100
200 × 200
200 × 400
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 200
600 × 300
600 × 400
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | SECTOR |
| Type of | Desktop |
| Load | Up to 35 kg |
| Colour | The black |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.