Multifunction device CANON i-SENSYS MF463dw (5951C008)
Отримайте надійний захист та високошвидкісний, високоякісний друк та сканування з багатофункціональними чорно-білими лазерними принтерами серії i-SENSYS MF460.
Серія i-SENSYS MF460 допоможе вашим співробітникам заощадити дорогоцінний час і підвищити продуктивність. Забезпечте високу швидкість друку та сканування і легко захистіть ваші пристрої від злому та вірусних загроз.
Система комплексного захисту гарантує повну безпеку документів, пристроїв і мережі. Функції безпеки включають TLS1.3, перевірку системи під час запуску та безпечний друк з використанням PIN-коду.
Завдання друку та сканування легко виконуються за допомогою кнопок виклику одним дотиком. Перетягувані значки дозволяють налаштовувати дисплей і зручно виконувати повсякденні завдання.
Економте час завдяки швидкості друку до 40 сторінок в хвилину, швидкості сканування до 100 зображень в хвилину і часу прогрівання в 14 секунд. Керуйте принтером за допомогою програми Universal Print від Microsoft.
Компактний дизайн дозволяє легко розміщувати пристрої на робочих столах або стійках, ефективно використовуючи простір в офісі.
Використовуйте можливості хмарних середовищ завдяки вбудованій функції одноразового підключення до хмарових служб зберігання даних, таких як Google Диск, Dropbox і OneDrive.
Зручно друкуйте документи зі смартфона або планшета за допомогою програм Canon PRINT Business або AirPrint (iOS) і Mopria (Android).
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Canon |
| Type of | Multifunction device |
| Wi-Fi | Yes |
| USB | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Print speed | 40 ppm |
| Resolution | 1200x1200 |
| Connection Interfaces | не задано |
| Power supply | 220 - 240 V |
| Dimensions | 420 x 460 x 375 mm |
| Weight | 16.3 kg |
| Type of | Multifunction device |
| Colour | White |
| Printing technology | Laser |
| Type of printing | Black and white |
| Type of printing | Laser |
| Chromaticity | Monochrome |
| Maximum format | A4 |
| Fax | Not |
| Duplex | Yes |
| Automatic Document Feeder | Yes |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.